Zaznacz stronę

Kasy fiskalne

Zapytaj o najlepszą ofertę

Posnet Mobile HS EJ

Najmniejsza kasa fiskalna na rynku. Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza i najlżejsza kasa fiskalna na rynku.

Bez trudu mieści się w podręcznej torbie, a nawet w kieszeni.

Mobile HS EJ to urządzenie wysokiej jakości, zaprojektowane i wykonane z niezwykłą dbałością
o detale.

Wyjątkowo prosta obsługa, małe gabaryty i wytrzymała bateria czynią z niej doskonałe urządzenie do długotrwałej pracy mobilnej.

Posnet Bingo HS EJ

Posnet Bingo HS EJ to wyposażona w kopię elektroniczną wersja jednej z najczęściej kupowanych kas fiskalnych. Szczególnie popularna jest w małych punktach sprzedaży.

Klienci cenią ją ze względu na niewielkie gabaryty i prostą obsługę.

Cechuje ją możliwość wprowadzenia do 40 znaków w nazwie towaru, możliwość wydruku NIP nabywcy na paragonie oraz konfigurowalne napięcie sterowania szufladą.

Posnet Ergo

Posnet Ergo to nowoczesna kasa łącząca duże możliwości z kompaktowymi wymiarami. Posnet Ergo to kasa idealna do zadań mobilnych, jak targi, wystawy czy handel na zewnątrz.

Kompaktowe wymiary, bardzo wytrzymała bateria oraz wielofunkcyjna klawiatura z podświetleniem i odpornością na zachlapania pozwalają na sprawną i długą pracę w prawie każdych warunkach.

Posnet Bingo HS EU

Kasy Fiskalne Posnet Bingo są jednymi z najpopularniejszych na rynku i cieszą się dobrą opinią użytkowników, są trwałe i niezawodne.

Wygodna w pracy klawiatura i klawisze skrótu znacznie ułatwiają sprzedaż.

Drukarki fiskalne

Zapytaj o najlepszą ofertę

Posnet Temo HS EJ

PosnetTemo HS EJ jest nowoczesną drukarką, zapisuje dane na kopii elektronicznej i daje możliwość zdalnej archiwizacji.

Oferuje również gamę wydruków niefiskalnych, można skorzystać z formatek dedykowanych między innymi dla systemów lojalnościowych, czy rabatowych.

Szczególnie przydatna dla firm jest możliwość wydruku na Temo HS EJ faktur vat, dzięki temu nie jest potrzebny zakup dodatkowej drukarki.

Reklamę i identyfikację wśród klientów firmy korzystającej z tej drukarki ułatwi opcja wydruku grafiki na paragonach (np. loga), a także kodów 2D czy kodów kreskowych.

Posnet Trio

Trio to drukarka fiskalna, która łączy w sobie sprawdzone, solidne rozwiązania, bogate doświadczenie, precyzję wykonania oraz funkcjonalne nowości.

Urządzenie w wersji podstawowej to propozycja dla klientów otwartych na nowe rozwiązania, ceniących niezawodne technologie w dobrej cenie. Trio to pierwsza drukarka fiskalna z możliwością zamontowania uchwytu (7′ lub 10′) na tablet lub smartfon. Uchwyt ma możliwość obrotu z jednej strony urządzenia na drugą.

Drukarkę można wzbogacić o trzy moduły rozszerzenia, co pozwala na stworzenie nowoczesnego, kompaktowego systemu POS.

Posnet Thermal XL

PosnetThermal XL to najmniejsza stacjonarna drukarka fiskalna drukująca grafiki i kody 2D na paragonach, fakturach VAT i wydrukach niefiskalnych!

Urządzenie łączy w sobie nowoczesne funkcje, design, a także sprawdzone rozwiązania.

Jest kontynuacją linii drukarek fiskalnych Thermal, które od prawie dwudziestu lat są obecne na rynku i cieszą się zaufaniem klientów.

PosnetThermal XL występuje w czterech wersjach konstrukcyjnych z wyświetlaczami: standardowym LCD (na chorągiewce), wolnostojącym LCD, podwieszanym LCD oraz wbudowanym w pokrywę drukarki OLED.